BRAND HERO I NOWE LOGO DLA AQUAPARKU LIPANY

Klient:
Aquapark Lipany – Słowacja
Zakres usług:
Projekty graficzne
Opis:
Aquapark Lipany został objęty szerszą opieką naszej Agencji. Przeczytasz o tym TUTAJ 

Nie każda Agencja marketingowa, ba! Graficzna może pochwalić się, że w swoim teamie ma tak zdolnego Grafika, który potrafi zaprojektować autorską maskotkę! Od szkicu po wektorowy model, imitujący 3D.
My za to możemy się tym pochwalić i robimy to z wielką dumą, gdyż w każdy nasz projekt wkładamy dużo serca. Niniejszym prezentujemy efekt prac nad nową maskotką – brand hero Aquaparku Lipany, której Klient nadał nazwę Kvapka Hanka.
Dodajmy, że wyłonieniu nazwy towarzyszył konkurs na facebooku i Instagramie, który cieszył się wielkim powodzeniem. Otrzymaliśmy ponad 300 propozycji w komentarzach. Był to także nasz pomysł, który przewyższył nasze oczekiwania i znacznie ożywił social media Klienta. 

Koncepcja nowego logo – to kolejna nasza inicjatywa, którą przedstawiliśmy polsko-słowackiej spółce w Lipanach. Nowe logo wyciąga wcześniejszy, przestarzały znak graficzny i font w nowoczesny wymiar, bardzo przyjazny i skierowany w stronę dzieci. W naszym nowym logo nie zabrakło liścia lipy, który nawiązuję do samej nazwy, która jednocześnie wskazuje miejscowość, ale także piktogram słoneczka i wodne falki.

Brand hero - kvapka hanka

Projekt loga dla Aquaparku lipany